Головна Про адвоката Практики Господарське та корпоративне право Договірне право Трудове право Податкове право Кримінальне право Сімейне право Спадкове право Виконавче провадження Публікації Стаття Контакти

Штрафи за порушення трудової дисципліни є недійсними, навіть якщо вони передбачені трудовим договором!

Грошові штрафи як вид покарання за порушення трудової дисципліни не передбачені КЗпП, тому застосування штрафів до працівників є незаконним. Про це нагадали в Держпраці у Дніпропетровській області.

Відповідно до ст. 147 КЗпП, за порушення трудової дисципліни до працівника можна застосовувати тільки один із таких заходів стягнення:

- догана;

- звільнення.

Законодавством, статутами і положеннями про дисципліну можуть бути передбачені для окремих категорій працівників й інші дисциплінарні стягнення.

Однак, відповідно до ст. 9 КЗпП, умови договорів про працю, які погіршують становище працівників порівняно з законодавством про працю, є недійсними.

Тому, якщо до працівників застосовують будь-які штрафи, то вони є недійсними та такими, що прямо суперечать чинному законодавству, навіть якщо вони передбачені трудовим договором з підприємством.

У Держпраці зазначили, що будь-які не передбачені законодавством відрахування із заробітної плати працівників інспектор праці розцінить як сплату заробітної плати в неповному обсязі та недодержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Таке порушення передбачає відповідальність роботодавця у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

07.12.2019