Головна Про адвоката Практики Господарське та корпоративне право Договірне право Трудове право Податкове право Кримінальне право Сімейне право Спадкове право Виконавче провадження Публікації Стаття Контакти
фото штраф

Штрафи за порушення трудової дисципліни є недійсними, навіть якщо вони передбачені трудовим договором!

Грошові штрафи як вид покарання за порушення трудової дисципліни не передбачені КЗпП, тому застосування штрафів до працівників є незаконним. Про це нагадали в Держпраці у Дніпропетровській області.

Відповідно до ст. 147 КЗпП, за порушення трудової дисципліни до працівника можна застосовувати тільки один із таких заходів стягнення:

- догана;

- звільнення.

Законодавством, статутами і положеннями про дисципліну можуть бути передбачені для окремих категорій працівників й інші дисциплінарні стягнення.

Однак, відповідно до ст. 9 КЗпП, умови договорів про працю, які погіршують становище працівників порівняно з законодавством про працю, є недійсними.

Тому, якщо до працівників застосовують будь-які штрафи, то вони є недійсними та такими, що прямо суперечать чинному законодавству, навіть якщо вони передбачені трудовим договором з підприємством.

У Держпраці зазначили, що будь-які не передбачені законодавством відрахування із заробітної плати працівників інспектор праці розцінить як сплату заробітної плати в неповному обсязі та недодержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Таке порушення передбачає відповідальність роботодавця у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

07.12.2019