content backgound
Господарське та корпоративне право Договірне право Трудове право Податкове право Кримінальне право Сімейне право Спадкове право Виконавче провадження

Господарське та корпоративне право

На сьогодні законодавство України зазнає безліч змін і не фахівцеві у відповідній галузі права іноді важко враховувати можливі ризики і приймати, у зв'язку з цим, раціональні рішення.

Постійний моніторинг змін в законодавстві і практиці його застосування, розуміння суті бізнес-процесів кожного з клієнтів, а також напрацьований досвід і не стандартний підхід до вирішень питань, дозволяють нам кваліфіковано забезпечувати клієнтам безпеку ведення бізнесу, якісний захист прав і законних інтересів.

Юридичні послуги надаються як у формі абонентського юридичного обслуговування (на постійній основі), так і у вигляді разових послуг, які можуть включати усні і письмові консультації, складання документів правового характеру, представництво інтересів клієнтів в державних органах, а також в господарських, адміністративних судах і судах загальної юрисдикції в усіх інстанціях. Наші послуги: